Сегодня 9 4
Завтра 7 6

"Бостон" здобув історичну перемогу над "Рейнджерз"

Маршан нарешті перервав безгольову серію

"Бостон Брюїнз" стартував з перемоги у овертаймі над "Нью-Йорк Рейнджерз" у першому матчі чвертьфінальної серії Кубка Стенлі.

16 травня команда з Массачусеттса удома переграла суперника з рахунком 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0).

У складі переможців закинутими шайбами у основний час відзначились Здено Хара (32:23) та Торі Краг (42:55). А долю матчу вирішила перша шайба у цьогорічному плей-оф найкращого снайпера "Бостона" у регулярці Бреда Маршана, закинута ним за 4 хвилини і 20 секунд до закінчення першого овенртайму.

У "Рейнджерз" голи на рахунку Раяна Макдонаха (39:58) і Дерека Степана (40:14).

Додамо, що ці дві команди у плей-оф минулого разу зустрічалися ще 40 років тому. У 1973 році "Рейнджерз" здобули перемогу на "Брюїнз" у першому колі розіграшу Кубка Стенлі, здолавши суперника за п’ять матчів.