Вчера 7 7
Завтра 10 4

Братислава на останок побачила масову бійку (відео)

"Слован" та "Динамо" з’ясували стосунки

Матч 1/8 фіналу Кубка Гагаріна між "Слованом" та московським "Динамо", що відбувся 25 лютого у Братиславі, запам’ятався місцевим уболівальникам не лише тим, що він став останнім для їхньої команди у плей-оф КХЛ, але й масовою бійкою.

Сутичка виникла в середині першого періоду за рахунку 1:0 на користь гостей. Арбітрів виявилося замало, щоб стримати всіх бажаючих з’ясувати стосунки.

У підсумку Марко Даньо і Петр Олвецьки зі "Слована" та Янне Яласваара і Денис Мосальов з "Динамо" отримали по чотири хвилини штрафу за грубість, крім того ще один динамівець Марек Квапіл був видалений на дві хвилини за поштовх ключкою.

Нагадаємо, що москвичі перемогли у матчі з рахунком 3:2 і, повівши у серії 4-0, здобули путівку до чвертьфіналу плей-оф КХЛ.