Сегодня 1 1
Сегодня 1 1

Брієр виводить "Філадельфію" вперед у серії

"Нью-Джерсі" програє в овертаймі

"Філадельфія Флайєрз" взяли гору над "Нью-Джерсі Девілз" в першому матчі півфіналу Східної конференції Національної хокейної ліги.

Основний час зустрічі, що пройшла у Філадельфії, завершився з рахунком 3:3 (0:1, 2:1, 1:1), а на 5-й хвилині першого додаткового періоду перемогу господарям льоду приніс Деніель Брієр.

В основні 60 хвилин гри у "льотчиків" відзначилися все той же Брієр (29-а хвилина), Джеймс ван Рімсдік (29) і Клод Жиру (45). У складі гостей шайби на свій рахунок записали Зак Парізе (4), Тревіс Зейджак (34) та Петр Сікора (52), чий точний кидок перевів гру в овертайм.

Варто відзначити, що Брієра міг принести перемогу своїй команді на дві хвилини раніше, однак тоді арбітри вирішили, що хокеїст забив шайбу ковзаном, і не зарахували взяття воріт.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 1-0 на користь "льотчиків". Наступний матч протистояння відбудеться 1 травня у Філадельфії.