Сегодня 8 5
Завтра 12 2

Бризгалов став першою зіркою дня НХЛ

Російський голкіпер творив дива

Російський голкіпер "Філадельфії Флаєрз" Ілля Бризгалов – перша зірка ігрового дня в НХЛ. Він став героєм поєдинку "літунів" з "Вашингтон Кепіталз".

Бризгалов творив дива упродовж всього поєдинку. На старті другого періоду він зупинив потужний кидок у виконанні Олександра Сьоміна, не дав себе переграти і в дуелі з Майклом Кнублом. Навіть Овєчкін був безсилий супроти гри свого співвітчизника. У підсумку Бризгалов зупинив тридцять чотири кидки, а його одноклубник Ерік Вельвуд у середині другого періоду закинув єдину шайбу, яка принесла "Філадельфії" два очки.

Другим за значущістю ігрового дня визнано одного з лідерів "Чикаго Блекгоукс" Патрика Шарпа. Канадський форвард взяв участь у двох взяттях воріт "Детройта". Спершу на початку зустрічі він точним кидком реалізував більшість. А наприкінці другої частини гри віддав результативну передачу на свого тезку Патрика Кейна, який закинув переможну шайбу в зустрічі – 2:1.

Двадцятиоднорічний шведський голкіпер "Нью-Йорк Айлендерз" Андерс Нілсен оформив свій перший шат-аут у кар’єрі. У домашньому матчі острів’ян проти "Нью-Джерсі Девілз" його клуб святкував перемогу з мінімальним рахунком. Єдина шайба на рахунку Кайла Окпосо. А шведський страж зупинив двадцять чотири кидки "дияволів".