Новость

Бруль: 22 шайби у трьох матчах самі за себе говорять

| Хоккей

Українцям не було рівних на турнірі

Статистика наочно ілюструє, що збірна України була найсильнішою на передкваліфікаційному олімпійському турнірі, переконаний експерт телеканалу "Хокей" Євген Бруль.

"Реалізація чисельної переваги у нас дуже непогана на цьому турнірі: з п’яти шайб у матчі з поляками чотири наші закинули у більшості. Рівно зіграли всі ланки. Ми закинули 22 шайби за три гри, пропустивши лише одну шайбу, причому курйозну. Я думаю, що це непоганий показник, і ці статистичні дані показують, що на цьому турнірі збірна України була сильнішою за всіх"
, - наголосив Бруль.

При цьому екс-голкіпер збірної України відзначив, що у поєдинку нашої національної команди проти поляків, у останніх був шанс поборотися за перемогу.

"За рахунку 0:1 був шанс у поляків, і якби вони закинули другу шайбу, то дуже важко було би у цій ситуації. Але наші вистояли і закинули в кінці першого періоду шайбу у відповідь, потім у другому все пішло, пішло, пішло, і ось ми маємо результат 5:1 на нашу користь"
, - сказав експерт.

Нагадаємо, що з 8 по 11 листопада на льоду київського Палацу спорту пройшов передкваліфікаційний олімпійський турнір, на якому збірна України впевнено перемогла команди ІспаніїЕстонії та Польщі. У останньому поєдинку, який вважався вирішальним, наша команда розгромила збірну Польщі з рахунком 5:1.

Комментарии (0)
Новости партнеров