матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

Бруль: "Левів" тренуватиме другий Ржига

З таким наставником львів’яни ще покажуть у плей-оф

Під керівництвом нового головного тренера Олександра Руммо львівські "Леви" піднімуться у турнірній таблиці ПХЛ і складуть достойну конкуренцію іншим клубам у плей-оф. Таку думку висловив експерт телеканалу "Хокей" Євген Бруль, який разом з новим наставником львів’ян працював у тренерському штабі гродненського "Німану".

"Я його називаю Олександр Петрович Ржига. Справа у тому, що він дуже схожий за своїм стилем та своєю манерою тренувати команди на цього провідного фахівця. Після приходу такого тренера, такого епатажного спеціаліста, хорошої людини, я думаю, що "Леви" піднімуться у турнірній таблиці, і у плей-оф складуть хорошу конкуренцію провідним клубам ПХЛ"
, - наголосив Бруль.

За його словами, Руммо - хороший тактик і стратег, а і ідеї, запропоновані ним, не раз допомагали "Німану" досягати хороших результатів.

У свою чергу директор ХК "Леви" Дмитро Чиканцев зізнався, що під час вибору нового головного тренера керівництво клубу цікавилося, з ким працював раніше фахівець та яких успіхів досяг.

"Коли ми запрошували фахівця Олександра Петровича Руммо у нашу команду, для нас було важливо, з ким працювала ця людина, яких успіхів він досягнув у своїй тренерській кар’єрі, ну, і амбіційність людини, яка приходить до нас у клуб"
, - розповів він.

Нагадаємо, що 3 грудня після поєдинку проти "Білого Барсу" (3:2Б) весь тренерський штаб "Левів" був відправлений у відставку. Вже 5 грудня новим головним тренером команди став білоруський фахівець Олександр Руммо.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
19:00
Смешанные единоборства
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров