Буцаєв програв свій перший матч у ЦСКА

Московську публіку засмутив "Ак Барс"

Московський ЦСКА програв перший матч під керівництвом нового головного тренера В’ячеслава Буцаєва.

Поєдинок чемпіонату КХЛ між "армійцями" та хокеїстами "Ак Барса", що пройшов 20 грудня у Москві, закінчився з рахунком 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) на користь гостей з Казані.

ЦСКА відкрив рахунок на 26-й хвилині зусиллями Патріка Девіса, але "Ак Барс" відповів дублем Кирила Петрова (30-та та 38-ми хвилини).

Відзначимо, що московські "армійці" програють казанцям вже другий поєдинок у нинішньому сезоні.

Попри поразку ЦСКА залишився на четвертій сходинці турнірної таблиці Західної конференції (62 очки), а "Ак Барс" (71 очко) лідирує на Сході.