матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные

Бєлов міг стати жертвою харчових добавок

РУСАДА офіційно відсторонило спортсмена від змагань

Заборонена речовина, виявлена у пробі "А" хокеїста "Авангарду" Антона Бєлова, могла потрапити в організм спортсмена з харчовими добавками. Про це заявив радник генерального директора Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) Олександр Деревоєдов.

"Насправді, ми маємо досить багато справ з метілгексанаміном і схожими субстанціями Їх більше ста на рік у різних видах спорту. Як правило, це харчові добавки. Але що в даному випадку послужило причиною, я не можу поки точно сказати", - повідомив фахівець.

Нагадаємо, допінг-проба Бєлова, яка була взята 19 квітня після четвертого матчу фінальної серії плей-офф Континентальної хокейної ліги, виявилася позитивною.

РУСАДА, оприлюднило офіційну заяву, у якій повідомило про рішення "тимчасово відсторонити спортсмена від участі в навчально-тренувальних зборах і змаганнях до прийняття рішення про наявність порушення антидопінгових правил і наслідки. Спортсмен проінформований про факт можливого порушення антидопінгових правил і своїх правах".

Захисник провів в плей-офф-2012 всі 18 матчів своєї команди до пропуску п’ятої гри фінальної серії з московським "Динамо", яка відбулася 21 квітня.

Президент московського "Динамо" Михайло Тюркін заявив про те, що після п’ятого матчу фінальної серії Кубка Гагаріна у хокеїстів не було взято жодної допінг-проби. Радник гендиректора РУСАДА підтвердив цей факт.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров