Цей день у КХЛ: СКА програв втретє поспіль

11 грудня в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 13 матчів.

"Медвешчак" - "Ак Барс" - 6:5 (4:3, 2:1, 0:1)

У найрезультативнішому матчі дня (11 шайб) "Медвешчак" здолав лідера "Сходу".

СКА - "Металург" Мг - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Першої закинутої шайби в матчі глядачі чекати більше 35 хвилин, поки Кріс Лі не засмутив голкіпера господарів Іллю Єжова. У середині третього періоду Тім Брент подвоїв перевагу магнітогорської команди. Пітерці, які перекидали "Магнітку" 32:17, так і не зуміли пробити воротаря гостей Василя Кошечкіна.

Український легіонер СКА Олексій Понікаровський провів на льоду 9 хвилин 13 секунд, кидків не завдав і завершив поєдинок з показником корисності - "-1".

Пітерський СКА зазнав третьої поразки поспіль із загальним рахунком 4:10! У свою чергу, хокеїсти "Магнітки" продовжили переможну серію до трьох матчів.

"Сєвєрсталь" - "Нєфтєхімік" - 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Єдину шайбу в першому періоді закинув захисник господарів Богдан Кісєлєвіч. Відзначимо, що в третьому ігровому відрізку форвард гостей Денис Толпеко не реалізував буліт. Таким чином, хокеїсти "Нєфтєхіміка" зазнали четвертої поразки поспіль.

Голкіпер "Сєвєрсталі" Іван Касутін відбив всі 19 кидків по своїх воротах.

"Локомотив" - "Салават Юлаєв" - 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

У складі "Локомотива" закинутими шайбами відзначилися Юрій Петров, Єгор Аверін, Ігор Мусатов і Павло Красковський. У переможених голи на свій рахунок записали Денис Хлистов та Ігор Мірнов.

ЦСКА - "Лев" - 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

У складі переможців влучними кидками відзначилися Давід Улльстрем, Мартін Тернберг та Іржі Сікач. Фінський воротар пражан Атте Енгрен відбив 19 кидків і записав до свого активу перший шатаут в КХЛ.

"Атлант" - "Трактор" - 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

Господарі весь матч атакували ворота Майкла Гарнетта, перекидали челябінців більш ніж у два рази (40:14), але не змогли здобути для себе хоча б очко.

"Динамо" Мн - "Витязь" - 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Влучними кидками у складі "Витязя" відзначилися Майк Іггулден і Гліб Клименко. Таким чином, хокеїсти "Витязя", які будуть наступним суперником "Донбасу" (13 грудня), перервали свою триматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті.

Динамівець Олександр Матерухін за 18 з половиною хвилин ігрового часу завдав одного кидка по воротах і завершив зустріч з показником "плюс/мінус" - "-1".

"Спартак" - "Торпедо" - 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

"Червоно-білі" відкрили рахунок у матчі на шостій хвилині, коли Михайло Юньков реалізував більшість. Однак у другому періоді "Торпедо" зуміло відігратися завдяки голу Сергія Сентюріна. А вирішальну шайбу за дві з половиною хвилини до сирени закинув Вадим Краснослободцев.

"Авангард" - "Сибір" - 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

"Авангард" програвав 1:2, але зумів здобути п’яту перемогу в шести останніх матчах. У свою чергу, "Сибір" зазнала четвертої поразки поспіль.

"Юґра" - "Адмірал" - 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Далекосхідники двічі поступалися по ходу матчу, але зуміли вирвати три очки. У заключній 20-хвилинці Майк Комодор знайшов перед воротами самотнього Сергія Барбашева, який влучним кидком приніс "Адміралу" перемогу.

"Юґра" зазнала шостої поразки в семи останніх поєдинках.

"Автомобіліст" - "Амур" - 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

"Автомобіліст" виграв вп’яте в шести останніх зустрічах.

"Барис" - "Металург" Нк - 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

"Барис" здобув четверту перемогу в п’яти останніх матчах і очолив таблицю Східної конференції. У складі астанинців дубль оформив Микола Антропов, по разу відзначилися Дастін Бойд, Роман Старченко і Брендон Боченскі. В активі останнього тепер 38 (18+20) очок в 36 іграх чемпіонату і четверте місце серед бомбардирів КХЛ.

"Донбас" - "Динамо" Мск - 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)

Динамівці реваншувалися за поразку у Москві. Подробиці про цей матч дивіться тут.