Цей день у КХЛ: "Адмірал" - у зоні плей-оф

Найближчій суперник "Донбаса" впевнено переміг
23 октября 2013г. 16:58

23 жовтня у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 8 матчів.

"Адмірал" - "Авангард" - 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)

Екскурсія на бойовий корабель Тихоокеанського флоту не надихнула гостей на перемогу. "Адмірал" передрішив долю матчу ще у першому періоді, коли Нікітенко, Угаров та Тернавський закинули три шайби поспіль.

"Це був четвертий домашній матч і перший, в якому ми грали добре з самого початку. Сподобалася гра голкіпера Євгена Іваннікова (30 сейвів), який чудово грав. Виділю так само нападника Олексія Угарова, який багато пропустив, але сьогодні довів, що може допомагати команді"
, - зазначив головний тренер "Адмірала" Ханну Йортікка.

Таким чином, клуб з Владивостоку піднявся до зони плей-оф у Східній конференції і вже 28 жовтня приїде до Донецька на зустріч з "Донбасом".

"Амур" – "Барыс" - 3:4 (2:1, 1:0, 0:3)

На початку третього періоду "Барис" поступався у дві шайби, але зумів врятуватися і навіть виграти в основний час завдяки переможній шайбі Миколи Антропова на 55-й хвилині. Для "Бариса" ця перемога стала п’ятою поспіль!

"Сибір" - "Югра" - 7:2 (2:0, 2:2, 3:0)

Шість з семи шайб господарі майданчика закинули у чисельній більшості! Дублями у "Сибірі" відзначилися нападники Дмитро Кугришев і Йорі Лехтеря, при цьому останній записав до активу 4 (2+2) очки.

"Ак Барс" - "Донбас" - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Все вирішила єдина шайба у виконанні Михайла Варнакова. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Торпедо" - "Медвешчак" - 2:1 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)

Дублем у "Торпедо" відзначився нападник Войтек Вольскій.

"Динамо" Мск - "Динамо" Мн - 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

У складі переможців закинутими шайбами відзначилися Костянтин Горовіков, Олексій Цвєтков, Юрій Бабенко і Мартіньш Карсумс. Зазначимо, що для москвичів це четверта перемога в п’яти останніх матчах. Голкіпер Олександр Лазушін відбив 24 кидки і відсвяткував перший "сухарь" у нинішньому чемпіонаті КХЛ.

Український легіонер московських динамівців Костянтин Касянчук провів на льоду лише 6 змін (5 хвилин 53 секунди) і завдав один кидок по воротам суперника. Водночас з тим, інший  українець зі складу мінчан Олександр Матерухін за 12 з половиною хвилин не встиг жодного разу влучити у ворота Лазушіна.

"Динамо" Р - ЦСКА - 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)

Вже на дев’ятій хвилині рижани були попереду 3:0 (двічі відзначився Пол Щехура і Роберт Букартс), але армійці з Москви завдяки дублю Георгія Мішаріна та голу Олексія Морозова відігралися наприкінці другого періоду. Все вирішила третя третина зустрічі і влучний кидок того ж Букартса на 47-й хвилині.

"Металург" Нк - "Автомобіліст" - 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)