Цей день у КХЛ: Стільки "Ак Барс" давно не пропускав

"Кузня" мало не створила сенсацію

15 листопада в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 12 матчів.

"Адмірал" - "Торпедо" - 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

Це найбільша поразка "Торпедо" в нинішньому сезоні, і вона перервала двоматчеву серію перемог. Водночас "Адмірал" переміг втретє поспіль. Владивостоцька команда за кількістю набраних очок тепер наздогнала нидньогородців, хоча у таблиці Східної конференції розташувалася на сходинку нижче.

"Амур" - "Ак Барс" - 6:3 (3:1, 0:1, 3:1)

"Амур", що посідає передостанню сходинку на Сході, перервав серію з семи поразок, обігравши лідера конференції. Ян Муршак оформив дубль. "Ак Барс" вперше з початку сезону пропустив аж шість шайб.

"Металург" Нк - "Динамо" Мск - 3:4ОТ (2:0, 1:1, 0:2, 0:1)

"Кузня" у поєдинку з чинним володарем Кубка Гараріна була близькою, щоб перервати серію з шести поразок, однак долю матчу на користь "Динамо" вирішила шайба Мартіньша Карсумса у овертаймі. Український нападник москвичів Костянтин Касянчук участі у грі не брав.

"Сибір" - "Витязь" - 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

Йонас Енлунд та Йорі Лехтеря набрали по два очки за матч. "Сибір" здобув третю перемогу поспіль.

"Трактор" - "Динамо" Мн - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

"Динамівці" поступилися третій матч поспіль. Голкіпер господарів Майкл Гарнетт відбив 38 кидків суперників і оформив другий в сезоні шатаут.

"Металург" Мг - "Донбас" - 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

На шайбу Євгена Дадонова "Магнітка" відповіла дублем Сергія Мозякіна. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Салават Юлаєв" - "Медвешчак" - 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

"Салават", який стане наступним суперником "Донбасу", програв четвертий матч поспіль, а "Медвешчак" завдяки перемозі посунув українську команду з четвертої сходинки, щоправда він провів на матч більше.

"Нєфтєхімік" - "Спартак" - 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)

Початок розгрому поклав Максим Березін, який за три хвилини другого періоду оформив дубль. Після третьої пропущеної шайби голкіпер Джефф Гласс поступився місцем у воротах "Спартака" Олексію Іванову. "Нєфтєхімік" перервав чотириматчеву переможну серію москвичів.

ЦСКА - "Барис" - 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

ЦСКА здобув другу перемогу у чотириматчевій домашній серії. Один з лідерів команди Олександр Радулов відзначився голом та передачею.

"Динамо" Р - "Авангард" - 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

"Динамо" непереможне вже протягом п’яти матчів поспіль, "Авангард" навпаки третій матч поспіль програв.

"Слован" - "Автомобіліст" - 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

"Словану" вдалося врятувати матч завдяки шайбам Міхала Вонрдки, Андрея Штястни та Маріо Ближняка. Братиславська команда здобула другу перемогу у трьох матчах листопада.

"Лев" - "Юґра" - 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Перемогу господарям за дві хвилини до завершення третього періоду приніс Натан Ойстрік. "Юґра" дев’ятий матч поспіль програла.