Завтра 11 6

Цей день у КХЛ: Суперник "Донбасу" знову переміг

"Авангард" перервав серію невдач

"Амур" - "Авангард" - 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)

За відсутності травмованих нападників Олександра Пережогіна і Штефана Ружички героями матчу стали Сергій Костіцин і Олександр Фролов, кожен з яких набрав по три очки за матч - два голи і передача у Костіцина і три асисти у Фролова. "Авангарду" вдалося перервати триматчеву серію поразок.

"Адмірал" - "Барис" - 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

"Барис" здобув четверту перемогу поспіль і 15-ту у 18-ти іграх нинішнього сезону. Дублем у матчі відзначився Дмитро Уппер.

"Сибір" - "Автомобіліст" - 3:4Б (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1)

Гості більшість ігрового часу вели у рахунку. В серії післяматчевих штрафних єдиний влучний кидок на рахунку Ентоні Стюарта, який реалізував вже другий вирішальний буліт цього сезону.

"Металург" Нк - "Юґра" - 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Після надтривалої серії поразок "Металург" перемагає у другому матчі поспіль. Досягти успіху допоміг команді 18-річний голкіпер Ілля Сорокін, який впорався із 27 кидками суперників.

"Торпедо" - "Динамо" Мн - 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Український нападник "Динамо" Олександр Матерухін провів на льоду 11,5 хвилин і відзначився одним кидком по воротах суперника. Мінчани поступилися вже у четвертому матчі поспіль і не змогли піднятися з дна турнірної таблиці Західної конференції.

"Ак Барс" - "Спартак" - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Майбутній суперник "Донбасу" "Ак Барс" здобув свою п’яту суху перемогу в сезоні і до семи матчів поспіль продовжив свою безпрограшну серію.

"Витязь" - "Медвешчак" - 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Автором єдиної шайби у зустрічі став Іван Іванов, а голкіпер "Витязя" Іван Лісутін відбив 32 кидки суперників, оформивши другий шатаут у нинішньому сезоні.

"Динамо" Мск - "Донбас" - 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

"Донбас" здобув свою першу перемогу над "Динамо" у чемпіонатах КХЛ. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Слован" - ЦСКА - 2:3 (1:0, 0:0, 2:2)

"Лев" - "Динамо" Р - 2:1Б (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)