Цей день у КХЛ: ЦСКА і "Динамо" Рига програли

"Барис" переміг у матчі лідерів Сходу
07 января 2014г. 21:33

7 січня в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 12 матчів. Основні переслідувачі "Донбасу" у турнірній таблиці Західної конференції "Динамо" Рига та ЦСКА свої поєдинки програли і не змогли наблизитися до українського клубу.

"Адмірал" - "Сєвєрсталь" - 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Єдина шайба гостей на рахунку Миколи Жердєва. Джастін Ходжмен другий матч поспіль відзначився переможною шайбою.

"Амур" - "Атлант" - 2:3Б (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Обидві шайби "Амуру" записав на свій рахунок Олександр Юньков. Переможний буліт реалізував Максим Майоров.

"Металург" Нк - СКА - 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

"Металург" перервав серію з трьох поразок, а грізний СКА навіть поступився супернику за кількістю кидків - 27-37.

"Сибір" - "Локомотив" - 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

"Сибір" перекидав суперника майже удвічі (45-24) і завдав йому третьої поспіль поразки.

"Трактор" - ЦСКА - 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Усі три шайби у ворота ЦСКА відправив Петрі Контіола. Для цього хокеїста хет-трик став першим за п`ять сезонів у КХЛ. "Трактор" здобув третю перемогу у чотирьох останніх іграх.

"Металург" Мг - "Динамо" Р - 6:2 (2:2, 2:0, 2:0)

"Металург" здобув дев`яту перемогу у десяти останніх іграх, найкращий бомбардир ліги Сергій Мозякін відзначився голом і передачею, найкращий снайпер Даніс Заріпов - голом і двома передачами.

"Салават Юлаєв" - "Лев" - 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

"Салават" перервав свою чотириматчеву переможну серію і вперше за сезон пропустив аж п`ять шайб удома.

"Нєфтєхімік" - "Слован" - 4:3ОТ (2:0, 0:3, 1:0, 1:0)

Переможну шайбу закинув Ігор Полигалов, який оформив дубль. У суперника два голи на рахунку Мирослава Шатана.

"Ак Барс" - "Барис" - 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

"Барис" взяв реванш за домашню поразку (0:5), автором переможної шайби став Микола Антропов.

"Торпедо" - "Авангард" - 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)

"Авангард" по ходу зустрічі двічі вів у дві шайби. У воротах "Торпедо" дебютував в КХЛ 27-річний Михайло Демидов.

"Витязь" - "Юґра" - 3:4Б (0:0, 3:2, 0:1, 0:0, 0:1)

Переможний буліт реалізував Микита Гусєв, на рахунку якого також і гольовий пас.

"Динамо" Мск - "Автомобіліст" - 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Лідер чемпіонату та чинний володар Кубка Гагаріна "Динамо" (93 очки) здобуло десяту перемогу поспіль.