Цей день у КХЛ: ЦСКА поступився аутсайдеру

Буліт Матерухіна Мінськ не врятував

13 грудня в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 13 матчів.

"Авангард" - "Металург" Нк - 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)

Сергій Калінін оформив перший дубль у сезоні, а "Авангард" до трьох зустрічей продовжив серію перемог. "Кузня" з шести матчів грудня програла чотири і замикає турнірну таблицю всього чемпіонату.

"Барис" - "Сибір" - 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)

Гості, що у останніх восьми матчах зазнали сім поразок, відігралися з рахунку 0:3. Ігор Ігнатушкін за один поєдинок продемонстрував більшу результативність, ніж у всіх попередніх матчах сезону загалом - він набрав 4 (2+2) очки за гру.

"Юґра" - "Амур" - 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)

Перемогу "Амуру" приніс Якуб Петружалек, який намагається розірвати контракт з клубом через борги по зарплаті.

"Автомобіліст" - "Адмірал" - 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)

"Автомобіліст" у шести поєдинках грудня здобув п’ять перемог.

"Локомотив" - "Нєфтєхімік" - 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

"Нєфтєхімік" перервав серію з чотирьох поразок.

"Сєвєрсталь" - "Салават Юлаєв" - 5:3 (1:1, 0:0, 4:2)

У складі "Сєвєрсталі" дублем відзначився Павло Дєдунов. Гості за 40 секунд до завершення третього періоду досягли рахунку 3:4, після чого зняли голкіпера, намагаючись перевести гру у овертайм, але пропустили гол Геннадія Столярова у порожні ворота.

"Атлант" - "Металург" Мг - 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Автором єдиної шайби став захисник Кріс Лі, якому асистували Даніс Заріпов та Тім Брент. Найкращий бомбаардир чемпіонату Сергій Мозякін перервав свою п’ятиматчеву гольову серію.

"Спартак" - "Ак Барс" - 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Перемогу гостям принесли шайби Кирила Петрова та Дмитра Обухова. "Спартак", у якого виникли серйозні проблеми з фінансуванням, поступився у третьому матчі поспіль.

ЦСКА - "Слован" - 4:5 (1:0, 1:5, 2:0)

П’ять з дев’яти шайб команди закинули у більшості. За першу половину другого періоду "армійці" пропустили чотири шайби. ЦСКА програв другий матч поспіль, причому цього разу передостанній команді Західної конференції.

"Динамо Мн" - "Динамо" Мск - 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

Захисник мінчан Сергій Шелег ще на 6-й хвилині був вилучений до кінця зустрічі за грубість проти Дениса Мосальова. Український нападник "Динамо-Мінськ" Олександр Матерухін реалізував буліт.

"Донбас" - "Витязь" - 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)

"Донбас" здобув вольову перемогу над "Витязем". Лукаш Кашпар відзначився дублем і вийшов на перше місце серед бомбардирів команди. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Динамо" Р - "Трактор" - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Перемогу рижанам, яка стала для них третьою у п’яти останніхх зустрічах, принесли Кайл Вілсон і Крішьяніс Редліхс.

"Медвешчак" - "Торпедо" - 0:1Б (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Переможний буліт реалізував Вадим Краснослободцев.