Цей день у КХЛ: Два десятки Мозякіна

Снайпер "Магнітки" першим закинув 20 шайб

13 листопада у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 12 матчів.

"Металург" Мг - "Динамо" Мн - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Форвард першої ланки "Магнітки" Данис Заріпов (на фото) першим в чемпіонаті досяг позначки 20 закинутих шайб! Крім того, гол Заріпова в першому періоді підняв його на першу сходинку в списку бомбардирів КХЛ - 37 (20+17) очок.

Воротар "Металурга" Василь Кошечкин відбив всі 37 кидків по своїх воротах!

Український форвард динамівців Олександр Матерухін за 13 з половиною хвилин (20 змін) завдав два кидки по воротах і завершив зустріч з показником корисності - "нуль".

Зазначимо, що для "Магнітки" це четверта перемога в п’яти останніх матчах, а мінчани зазнали п’ять поразок у семи останніх зустрічах.

"Амур" - "Торпедо" - 1:2 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

Героєм матчу став нападник Вадим Краснослободцев, який забив у грі і реалізував вирішальний післяматчевий буліт. "Амур" програв сьому гру поспіль.

Додамо, що форвард "Торпедо" Микита Двурічинський вибув з гри на невизначений термін з частковим розривом правої грудної м’язи. Відновлення за такої травми може зайняти до півроку.

"Адмірал" - "Ак Барс" - 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Перший гол за "Адмірал" забив володар Кубка Стенлі канадець Майк Коммодор, проте героєм зустрічі став не він, а 22-річний нападник господарів Костянтин Соколов, який закинув переможну шайбу на 51-й хвилині.

Зазначимо, що господарі провели зустріч без свого лідера - Енвера Лісіна.

"Металург" Нк - "Витязь" - 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Воротар гостей Іван Лісутін відбив 37 кидків, заробивши свій четвертий "сухар" в поточному сезоні.

"Сибір" - "Динамо" Мск - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Першої шайби в матчі глядачам довелося чекати більше 48 хвилин, поки Степан Санніков не розпечатав ворота голкіпера гостей Олександра Лазушина. Ця шайба в результаті виявилася переможною. Динамівці завдали по воротах "Сибіру" 26 кидків, але так і не зуміли пробити воротаря господарів Мікко Коскінена.

Український легіонер "Динамо" Костянтин Касянчук участь в матчі не брав.

"Трактор" - "Донбас" - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Для "Донбасу" ця перемога стала третьою в чотирьох останніх зустрічах. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Салават Юлаєв" - "Спартак" - 1:2 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Це перший випадок в історії, коли "червоно-білі" в рамках КХЛ перемогли в Уфі. Вирішальну шайбу за 23 секунди до кінця овертайму закинув Дерон Квінт.

"Нєфтєхімік" - "Медвешчак" - 3:2 Б (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Вирішальний буліт на рахунку Петра Коукала. Обидві команди перервали свої триматчеві серії: "Медвешчак" - переможну, а "Нєфтєхімік" - програшну.

ЦСКА - Авангард - 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Армійці вийшли вперед на 32-й хвилині зустрічі, коли цілі досяг кидок Миколи Прохоркіна. За деякий час Дмитро Сьомін з передачі Сергія Широкова рахунок зрівняв. У завершальній третині Прохоркін в більшості знову вивів армійців вперед, а крапку в матчі поставив Олег Саприкін, який закинув у порожні ворота.

Зазначимо, що за рахунку 0:0 Олександр Фролов (ЦСКА) не реалізував буліт. Для армійців це третя перемога в чотирьох останніх матчах.

"Динамо" Р - "Барис" - 3:2 Б (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Вирішальний буліт виконав форвард ризького "Динамо" Марцел Хосса.

"Лев" - "Автомобіліст" - 3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

"Автомобіліст" перервав свою семиматчеву переможну серію.

"Слован" - "Юґра" - 3:2 Б (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)