Цей день у КХЛ: Матерухін закинув першу шайбу

Ковальчук повернувся і набрав три очки

У Континентальній хокейній лізі минає черговий ігровий день. Чотири з 10 матчів, що відбулися 11 жовтня, завершилися післяматчевими штрафними.

"Локомотив" - "Амур" - 0:1Б (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Героєм матчу став Якуб Петружалек, який реалізував переможний для хабаровської команди буліт.

Голів у матчі бракувало, зате грубості було вдосталь. На двох команди заробили 78 хвилин штрафу. У другому періоді Михайло Фісенко помстився Михайлу Пашніну за грубу гру проти Яна Муршака. А пізніше Денис Єжов вдарив коліном Яніса Спруктса.

ЦСКА - "Металург" Мг - 2:1Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Генменеджер ЦСКА Сергій Федоров, який вирішив відновити кар’єру хокеїста, не взяв участі у матчі проти свого попереднього клубу "Магнітки".

"Сєвєрсталь" - "Адмірал" - 5:4Б (1:2, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0)

"Адмірал" чотири рази вів у рахунку, однак череповчанам кожного разу вдавалося відновити рівновагу. "Сєвєрсталь" перекидала гостей 50-35.

"Атлант" - "Сибір" - 1:2ОТ (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)

СКА - "Металург" Нк - 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Зірковий Ілля Ковальчук, який пропускав кілька матчів після невдалого зіткнення із партнером по команда Олексієм Понікаровським, відсвяткував своє повернення трьома гольовими передачами. Понікаровський очок у зустрічі не набрав.

"Кузня" зазнала вже 12-ї поразки поспіль.

"Донбас" - "Медвешчак" - 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)

У матчу за українську команду дебютував Олександр Торяник. "Медвешчак" до восьми матчів продовжив свою переможну серію. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Динамо" Мн - "Спартак" - 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Український нападник Олександр Матерухін, який лише сьогодні уклав угоду з мінчанами, закинув свою першу шайбу за "Динамо" та першу у КХЛ. Два інші голи у ворота "Спартака" динамівці забили у меншості.

Білоруський клуб, який буде наступним суперником "Донбасу" наразі після невдалого старту сезону у шести матчах нинішньої домашньої серії здобув четверту перемогу.

"Динамо" Р - "Нєфтєхімік" - 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

"Нєфтєхімік" зазнав третьої поспіль поразки.

"Слован" - "Салават Юлаєв" - 2:1Б (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

"Лев" - "Трактор" - 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)