Магнітогорці відігралися з рахунку 0:4
05 декабря 2013г. 19:56

5 грудня у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися шість матчів.

"Металург" Мг – "Юґра" - 5:4 ОТ (0:3, 1:1, 3:0, 1:0)

По ходу зустрічі підопічні Майка Кинена поступалися в чотири шайби (0:4), але зуміли відігратися, а в овертаймі вирвали перемогу. У складі "металургів" дублі оформили Ян Коварж і Денис Платонов, ще одну шайбу закинув Ярослав Хабаров.

"Магнітка" перервала свою п’ятиматчеву безвиграшну серію. У свою чергу, "Юґра" зазнала сьомої поразки поспіль.

"Салават Юлаєв" - "Авангард" - 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)

В останню п’ятихвилинку команди пограли на нервах у своїх шанувальників: спочатку "Авангарду" вдався камбек за рахунку 0:2 (два голи за 20 секунд!), але останнє слово залишилося за господарями. Вирішальну шайбу за 64 секунди до фінальної сирени закинув Антті Пільстрем.

"Трактор" - "Автомобіліст" - 2:3 Б (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

"Автомобіліст" здобув четверту виїзну перемогу і закріпився на сьомій позиції Східної конференції (51 очко). "Трактор" залишився на восьмій позиції з 45 балами.

"Витязь" - "Торпедо" - 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

"Торпедо" здобуло п’яту перемогу в шести останніх матчах.

"Динамо" Мск - "Ак Барс" - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Українець Костянтин Касянчук за "Динамо" не грав.

"Нєфтєхімік" - "Барис" - 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Нижньокамський клуб перекидав "Барис" 33:25, але так і не зумів пробити воротаря гостей Арі Ахонена. Єдину шайбу закинув форвард гостей Костянтин Романов.

"Барис" скористався осічкою "Ак Барса" і вийшов на перше місце у Східній конференції (70 очок)!