Цей день у КХЛ: П’ятий гол Матерухіна

"Витязь" відігрався з рахунку 0:3

24 листопада в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 12 матчів.

"Авангард" - "Динамо" Р - 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Героєм зустрічі став колишній гравець ЦСКА Сергій Широков, на рахунку якого гол і дві результативні передачі. Омська команда перервала свою шестиматчеву серію поразок і восьмиматчеву переможну серію рижан.

"Барис" - ЦСКА - 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)

Дубль Олега Саприкіна допоміг ЦСКА здобути сьому перемогу в дев’яти останніх матчах.

Юґра - Лев - 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

"Юґра" поступилася в 12-й раз в останніх 13 матчах.

"Автомобіліст" - "Слован" - 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)

"Автомобіліст" не тільки перервав серію з п’яти поразок, а й здобув свою найбільшу перемогу в історії КХЛ. Правда, вісім шайб єкатеринбуржці вже закидали: 21 листопада 2009 саме стільки залетіло у ворота "Витязя", але тоді результат був скромніший (8:3).

"Динамо" Мск - "Амур" - 5:4 (1:2, 4:1, 0:1)

До 25-ї хвилині чинний чемпіон поступався з рахунком 1:3, але потім підопічні Олега Знарка перехопили ініціативу і відсвяткували п’яту перемогу поспіль.

"Торпедо" - "Металург" Нк - 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Три очки (дубль і передача) фіна Сакарі Салміна допомогли "Торпедо" закріпитися на шостому місці Східної конференції. Новокузнецький "Металург" програв вже 11-й матч поспіль і наразі займає останнє місце в регулярному чемпіонаті КХЛ.

"Ак Барс" - "Адмірал" - 5:1 (0:0, 1:0, 4:1)

Дубль в активі 23-річного чеського легіонера "барсів" Томаша Вінцоура.

"Витязь" - "Сибір" - 4:3 Б (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 1:0)

До 35-ї хвилини сибіряки вигравали 3:0, але підмосковний клуб зумів відігратися і перемогти за булітами. Вирішальний кидок на рахунку В’ячеслава Солодухина.

СКА - "Нєфтєхімік" - 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Лідер чемпіонату КХЛ переграв десяту команду "Сходу" на 58-й хвилині матчу. Вирішальний гол забив Максим Чудінов з передачі Іллі Ковальчука. Український форвард СКА Олексій Понікаровський за 12 хвилин 25 секунд завдав один кидок по воротах і завершив поєдинок з показником "плюс/мінус" - "нуль".

"Динамо" Мн - "Металург" Мг - 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Мінчани нейтралізували ударну ланку уральців Заріпов - Коварж - Мозякін, і це стало запорукою успіху. Відзначимо, що першу перемогу за останні сім матчів динамівцям приніс українець Олександр Матерухін (п’ятий гол киянина у чемпіонаті КХЛ). Крім того, за 12 хвилин наш легіонер (на фото) записав на власний рахунок результативний пас і коефіцієнт корисності - "+2".

"Донбас" - "Салават Юлаєв" - 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Донеччани здобули вольову перемогу. Подробиці читайте тут.

"Медвешчак" - "Трактор" - 4:5 Б (1:1, 0:0, 3:3, 0:0, 0:1)

Переможець зустрічі визначився у серії булітів, яка затягнулася до 10 спроб. Вирішальний кидок виконав форвард "Трактору" Лауріс Дарзиньш.