Цей день у КХЛ: СКА з Ковальчуком програв удома

Глядачі побачили зливу шайб у Братиславі
13 октября 2013г. 22:07

13 жовтня у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулося 10 матчів.

"Слован" - "Трактор" - 6:5 (1:3, 2:1, 3:1)

У ході зустрічі братиславска команда поступалася з рахунком 0:3, 1:4 і 4:5, але вирвала перемогу на останній хвилині основного часу!

ЦСКА - "Нєфтєхімік" - 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Генеральний менеджер ЦСКА Сергій Федоров (43 роки), який прийняв рішення відновити кар’єру, відклав своє повернення у великий хокей.

"Атлант" - "Амур" - 2:1 Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Два очки "Атланту" приніс післяматчевий буліт у виконанні Ігоря Радулова.

СКА - "Адмірал " - 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)

Героєм матчу став 22-річний воротар "Адмірала" Євген Іванніков, який відбив 44 з 45-ти кидків по своїх воротах. Капітан СКА Ілля Ковальчук не міг не відзначити феєричну гру голкіпера:

"У них воротар, наш колишній гравець, об’ївся чогось і зловив все, що можна"
.

Український легіонер СКА Олексій Понікаровський за 14 змін (час 10:33) по воротах суперника не кидав і завершив зустріч з показником корисності - "-1".

"Динамо" Р - "Металург" Мг - 3:2 ОТ (0:1, 0:1, 2:0, 1:0)

Гості вийшли вперед після кидка Сергія Мозякіна, а в другому періоді Данис Заріпов подвоїв перевагу магнітогорської команди. У завершальній третині рижани зусиллями Марцела Хосси і Крістапса Сотнієкса зуміли відігратися, а в овертаймі Віталій Павлов приніс ризькому "Динамо" перемогу.

"Медвешчак" - "Спартак" - 2:3 Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)

"Червоно-білі" перервали серію "Медвешчака" з восьми перемог поспіль. Спартаківець Микола Жердєв відзначився результативною передачею.

"Динамо" Мн - "Донбас" - 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

"Донбас" вперше в історії переміг мінське "Динамо".

"Локомотив" - "Сибір" - 1:2 Б (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

"Сєвєрсталь" - "Металург" Нк - 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

"Лев" - "Салават Юлаєв" - 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)