Цей день у КХЛ: Залп Касянчука і Матерухіна

Воротар "Ак Барса" відбив 48 кидків

17 листопада в регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 12 матчів, за якими спостерігали 79 458 вболівальників.

"Сибір" - "Ак Барс" - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

"Сибір" переграла суперника за кидками 48:21 (!), але так і не пробила голкіпера "Ак Барса" Костянтина Баруліна, який записав в актив п’ятий матч "на нуль" у нинішньому сезоні (найкращий показник серед всіх воротарів КХЛ).

"Амур" - "Витязь" - 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)

Дубль Якуба Петружалека допоміг "Амуру" перемогти у другому матчі поспіль.

"Металург" Нк - "Торпедо" - 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

"Металург" зазнав восьмої поразки поспіль.

"Металург" Мг - "Медвешчак" - 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Дубль Сергія Мозякин допоміг йому стати першим гравцем КХЛ в сезоні, який досяг позначки у 40 (18+22) набраних очок. Цікаво, що бомбардир "Металурга" вп’яте в регулярному чемпіонаті-2013/14 закинув більше двох шайб в одному матчі (4 дублі і 1 хет-трик).

Воротар "Магнітки" Василь Кошечкин впорався з 30 кидками по своїх воротах і записав в актив четвертий матч на "нуль" у чемпіонаті.

"Адмірал" - "Динамо" Мск - 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Динамівці вирвали вольову перемогу в третьому періоді після шайб українця Костянтина Касянчука (перший гол у КХЛ у сезоні!) та росіянина Олексія Сопіна на 58-й хвилині.

"Трактор" - "Спартак" - 3:2 (0:0, 2:1, 0:1)

Рахунок на початку другого періоду відкрив 41-річний спартаківець В’ячеслав Козлов (шостий гол у сезоні). Господарі відігралися і вийшли вперед після двох голів Петрі Контіоли, забитих з інтервалом 2:47. На початку третьої 20-хвилинки Станіслав Чистов збільшив перевагу, але набагато неприємніше для спартаківців було те, що на 50-й хвилині травму отримав канадський воротар Джефф Гласс.

"Салават Юлаєв" - "Донбас" - 2:3 Б (2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

"Донбас" вперші у сезоні брав участь в серії буллітів і переміг. Подробиці про матч дивіться тут.

ЦСКА - "Автомобіліст" - 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Армійський захисник Микита Зайцев реалізував чисельну перевагу на 59-й хвилині і приніс ЦСКА п’яту перемогу в останніх шести матчах.

"Нєфтєхімік" - "Динамо" Мн - 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

Український форвард мінчан Олександр Матерухін закинув четверту шайбу у КХЛ, але цього виявилося замало для командного успіху. Для "Нєфтєхіміка" ця перемога стала третьою поспіль. Саме з нижньокамцями наступний свій матч 19 листопада зіграє "Донбас".

"Динамо" Р - "Юґра" - 4:3 ОТ (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)

Перший і четвертий гол забив Мікс Індрашіс.

"Слован" - "Барис" - 2:6 (1:2, 1:1, 0:3)

"Лев" - "Авангард" - 3:2 Б (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)