Вчера 15 8
Завтра 10 4

Цей день у НХЛ: "Бостон" повторив свій рекорд

"Чикаго" розгромило "Колорадо"

У регулярному чемпіонаті НХЛ завершилася різдвяна пауза. В перший ігровий день, 27 грудня, в лізі відбулися 10 поєдинків.

"Бостон Брюїнз" - "Оттава Сенаторз" - 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)

Голкіпер "Бостона" Туука Раск зробив 33 сейви і оформив четвертий шатаут за сезон. Ріллі Сміт відзначився дублем. "Бостон" проводить найдовшу з сезону 1982/83 серію домашніх перемог, яка налічує 15 матчів. Крім того команда повторила свій рекорд 1929 року, коли сім поспіль матчів бодай один гравець відзначається дублем.

"Нью-Джерсі Девілз" - "Коламбус Блю Джекетс" - 1:2Б (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)

Переможний буліт реалізував Кем Аткінсон, завдавши кистьового кидка з 8 метрів.

"Вашингтон Кепіталз" - "Нью-Йорк Рейнджерз" - 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

"Рейнджерз" перекидали суперника, однак голкіпер "Вашингтона" Філіп Грубауер зробив 38 сейвів. Капітан господарів Алекс Овечкін, який наразі є найкращим снаайпером ліги (30 голів), не може закинути вже у дев’ятому поспіль матчі з "Рейнджерз".

"Кароліна Харрікейнз" - "Піттсбург Пінгвінз" - 3:4ОТ (1:0, 1:1, 1:2, 0:1)

Для голкіпера "Піттсбурга" Марка-Андре Флері матч став 500-м в регулярних чемпіонатах НХЛ. Для перемоги йому знадобилося зробити 33 сейви. Топ-бомбардир ліги Сідні Кросбі (55 очок), закинув чергову шабу, а переможним став гол Джеймса Ніла.

"Торонто Мейпл Лівз" - "Баффало Сейбрз" - 4:3Б (0:2, 3:0, 0:1, 0:0, 1:0)

"Торонто" наздогнало "Лос-Анджелес" за кількістю перемог за булітами в нинішньому чемпіонаті - по шість. Вирішальний штрафний реалізував Джоффрі Лупул. Перевести гру у овертайм гості зуміли завдяки шайбі Стіва Отта за 25 секунд до завершення третього періоду.

"Чикаго Блекгоукс" - "Колорадо Евеланш" - 7:2 (3:0, 4:1, 0:1)

Патрік Шарп відзначився хет-триком та асистом, на рахунку Джонатана Тейвза два голи і дві результативні передачі.

"Вінніпег Джетс" - "Міннесота Вайлд" - 6:4 (4:3, 0:1, 2:0)

Блейк Віллер відзначився дублем, записавши на свій рахунок у тому числі й вирішальну шайбу.

"Даллас Старз" - "Нешвілл Предаторз" - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Ерік Коул двічі відзначився у воротах "Нешвілла", а голкіпер "Далласа" Карі Лехтонен зробив 33 сейви.

"Калґарі Флеймз" - "Едмонтон Ойлерз" - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Обидві шайби закинув Раян Сміт, якому двічі асистував Бойд Гордон.

"Фінікс Койотіс" - "Сан-Хосе Шаркс" - 3:4Б (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1)

У день, коли "Фініксу" виповнилося 10 років, йому завдав поразки Патрік Марло, який реалізував переможний буліт.