Цей день у НХЛ: Гол після аварії

Жиру закинув вперше у сезоні

10 листопада в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулося десять матчів.

"Філадельфія" - "Едмонтон" - 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Переможну шайбу закинув капітан "Філадельфії" Клод Жиру, який два дні тому на своєму автомобілі Porsche зіткнувся з вантажівкою FedEx. В результаті інциденту ніхто не постраждав, а за добу Жиру перервав своє гольове мовчання - 1 гол у 16-ти матчах сезону. У Філадельфії сподіваються, що цей поєдинок стане відправною точкою для канадця, який влітку підписав розкішний 8-річний контракт з "Флаєрз" на 66,2 мільйона доларів.

Новачок "Едмонтона" російський воротар Владислав Бризгалов в заявку на матч не потрапив.

"Оттава" - "Флорида" - 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Повернення на лід після травми 39-річного воротаря Тіма Томаса не врятувало "Флориду" від восьмої поразки поспіль. Переможну шайбу за 10 хвилин до кінця третього періоду закинув німець Марсель Гоч.

"Коламбус" - "Айлендерз" - 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Форвард "Айлендерз" Томаш Ванек отримав травму верхньої частини тіла в першій же зміні і на лід більше не повернувся. Голкіпер переможців Сергій Бобровський не тільки відбив 24 кидка з 26, але і відзначився результативною передачею, коли закидалися п’ята шайба в порожні ворота.

"Детройт" - "Тампа-Бей" - 2:3 ОТ (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)

Вирішальна шайба в овертаймі на рахунку Тедді Перселла. "Тампа- Бей" закріпилася на першому місці в Східній конференції, а Стівен Стемкос закинув шайбу і обійшов Сідні Кросбі в гонці найкращих бомбардирів НХЛ - 23 (14+9) очки.

"Кароліна" - "Міннесота" - 2:3 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Хокеїсти "Міннесоти" реалізували всі три спроби в серії булітів і здобули сьому перемогу в дев’яти останніх матчах.

"Бостон" - "Торонто" - 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Дубль Патріса Бержерона в третьому періоді закріпив "Бостон" на п’ятому місці на "Сході" - 21 очко. У "Торонто" залишилося третє місце і 22 бали.

На початку другого періоду бостонець Джером Ігінла побився з форвардом гостей Девідом Кларксоном. Для Ігінла ця бійка стала вже третьою за рахунком в сезоні, для Кларксона - першої.

"Даллас" - "Чикаго" - 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Першою зіркою матчу і всього дня в НХЛ став форвард "Чикаго" Патрік Шарп, який відзначився чотирма гольовими передачами.

"Сент-Луїс" - "Піттсбург" - 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Перемогу господарям принесла шайба Кевіна Шатгенкірка, яку той закинув у середині третьої двадцятихвилинки.

Варто відзначити, що ця перемога стала для "Сент-Луїса" третьої поспіль.

"Фінікс" - "Вашингтон" - 4:3 Б (1:0, 0:3, 2:0, 0:0, 1:0)

"Фінікс" вчетверте за останні п’ять ігор визначає долю матчу в серії буллітів (4 перемоги!). В активі Олександра Овечкіна результативна передача, що стала для нього сьомий у сезоні.

"Лос-Анджелес" - "Ванкувер" - 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)

Молодий канадець Тайлер Тоффолі (21 рік) набрав 3 (2+1) очки і визнаний другою зіркою дня в НХЛ. Зазначимо, що для форварда " Королів" ці шайби стали першими в кар’єрі у НХЛ, а всього в його активі тепер 5 (2+3) балів за результативність у трьох зустрічах.