Цей день у НХЛ: Ігінла допоміг "засушити" "Калґарі"

18 грудня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 12 матчів.

"Бостон Брюїнз" - "Калґарі Флеймз" - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Здено Хара відзначився дублем. Йому обидва рази асистував Жером Ігінла, який протягом багатьох сезонів був капітаном "Калґарі". "Флеймз" не вдається закинути у Бостоні з 2006 року.

"Баффало Сейбрз" - "Вінніпег Джетс" - 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)

У "Вінніпега" дублем відзначився Марк Шейфель, однак "Баффало" вдалося відігратися з 0:2. Форвард "Сейбрз" Метт Еліас проводив другий матч у нинішньому сезоні в НХЛ і закинув свою першу шайбу.

"Торонто Мейпл Лівз" - "Флорида Пантерз" - 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

"Флорида" перемогла вчетверте поспіль і вшосте у семи останніх іграх, тоді як "Торонто" програло п’ятий матч з останніх шести.

"Нью-Йорк Айлендерз" - "Тампа-Бей Лайтнінг" - 2:3Б (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)

Валттері Філппула оформив дубль за останні три хвилини матчу і перевів гру у овертайм. Він також відзначився і у серії післяматчевих кидків, однак вирішальний буліт на рахунку Микити Кучерова. "Айлендерз" поступилися у 13-м матчу з останніх чотирнадцяти. Центрфорвард "Тампи" Мартен Сан-Луї, який є лідером команди за голами та асистами, у матчі відзначився результативною передачею.

"Монреаль Кенедіенз" - "Фінікс Койотіс" - 3:1 (1:0, 0:0, 0:0)

Макс Пасіоретті відзначився дублем та асистував Андрію Маркову. "Фінікс" не перемагав у Монреалі з 1996 року.

"Детройт Ред Вінґз" - "Анагайм Дакс" - 2:5 (1:4, 0:1, 1:0)

У "Анагайма" шайбою відзначився Корі Перрі, який таким чином вийшов на другу сходинку у рейтингу бомбардирів ліги (22 голи). Раян Гецлаф через ушкодження пропустив частину матчу і перервав свою очкову серію, яка налічувала 16 матчів.

"Філадельфія Флаєрз" - "Вашингтон Кепіталз" - 5:2 (0:0, 4:2, 1:0)

Алекс Овечкін відкрив рахунок у зустрічі. Закинувши свою 28-му шайбу, однак перемогу, причому сьому поспіль домашню, святкував суперник, у складі якого дубль оформив Якуб Ворачек.

"Сент-Луїс Блюз" - "Сан-Хосе Шаркс" - 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

"Сан-Хосе" перемогло "Сент-Луїс" втретє у нинішньому сезоні.

"Нешвілл Предаторз" - "Чикаго Блекгоукс" - 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)

Патрік Кейн проводить найдовшу у своїй енхаелівській кар’єрі очкову серію, набираючи бали за результативність у десятому матчі поспіль. Цього разу на його рахунку гол у більшості. До того ж йому залишився лише один бал, щоб наздогнати найкращого бомбардира чемпіонату Сідні Кросбі (47 очок).

"Міннесота Вайлд" - "Ванкувер Кенакс" - 2:3Б (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

Перемогу "Міннесоті" у овертаймі приніс Джейсон Поменвілль. "Ванкувер" перервав свою семиматчеву серію перемог.

"Даллас Старз" - "Колорадо Евеланш" - 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Рей Вітні оформив дубль, а перемогу "Далласу" принесла шайба Колтона Сівіура, для якого вона стала другою за сезон.

"Лос-Анджелес Кінґз" - "Едмонтон Ойлерз" - 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Голкіпер "Лос-Анджелеса" Мартін Джонс зробив 24 сейви та оформив третій в сезоні шатаут. Воротар суперників Ілля Бризгалов відбив 37 кидків, однак "Ойлерз" зазнали четвертої поспіль поразки.