Цей день у НХЛ: Ковзаном по обличчю

Михайлу Грабовському наклали 20 швів

23 листопада в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 11 матчів.

"Торонто" - "Вашингтон" - 2:1 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Наприкінці другого періоду вашингтонець Михайло Грабовський (на фото) ледь не позбувся ока в матчі проти свого колишнього клубу. Автор першого гола Девід Кларксон, проїжджаючи повз, зачепив білоруса ковзаном по обличчю. Лезо пройшло недалеко від правого ока Грабовського і зачепило перенісся. У форварда відкрилася кровотеча, але він зміг повернутися на лід у третьому періоді після того, як йому наклали 20 швів.

Капітан "Вашингтона" Олександр Овечкін першим досяг позначки в 20 закинутих шайб у сезоні. У його найближчого переслідувача в суперечці снайперів форварда "Сент-Луїса" Олександра Стіна - 17 голів.

"Ванкувер " - "Чикаго" - 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

По ходу матчу господарі вели в рахунку 1:0, однак у третьому періоді гравцям "Чикаго" вдалося закинути дві шайби за 9 секунд. Першою зіркою матчу визнаний голкіпер "Чикаго" Корі Кроуфорд, який відбив 36 кидків по своїх воротах.

"Лос-Анджелес" - "Колорадо" - 0:1 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Єдину шайбу в матчі закинув форвард "Колорадо" Джеймі Макгінн на третій хвилині овертайму. Голкіпер команди Семен Варламов, якому загрожує в’язниця, відбив всі 19 кидків по своїх воротах і вперше в цьому сезоні зіграв "на нуль", ставши при цьому гравцем дня в НХЛ.

"Монреаль" - "Піттсбург" - 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

Нападник "Монреаля" Макс Пачіоретті оформив дубль.

"Детройт " - "Оттава" - 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)

У середині третього періоду детройтець Павло Дацюк (гол в матчі) отримав від захисника Джареда Коуена удар ліктем в щелепу і не зміг продовжити матч. У росіянина - підозра на струс мозку.

"Бостон" - "Кароліна" - 3:2 ОТ ( 1:1, 1:0, 0:1, 1:0)

"Сент-Луїз" - "Даллас" - 6:1 (2:1, 1:0 , 3:0)

"Фінікс" - " Анагайм" - 2:4 (0:1 , 1:3 , 1:0)

"Філадельфія" - "Айлендерз" - 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)

"Нешвілл" - "Рейнджерз" - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

"Сан-Хосе" - "Нью-Джерсі" - 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)