Цей день у НХЛ: Кросбі та Малкін знову програли

Ернот зробив 44 сейви за матч
26 октября 2013г. 08:51

25 жовтня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулося шість матчів.

"Піттсбург Пінгвінз" - "Нью-Йорк Айлендерз" - 3:4 (1:1, 1:0, 1:3)

У складі господарів закинутою шайбою відзначився найкращий бомбардир чемпіонату (18 очок) Сідні Кросбі, однак втримати здобуту завдяки цьому перевагу у рахунку вони не зуміли. "Піттсбург" зазнав вже другої поспіль поразки. У "Айлендерз" двома гольовими передачами відзначився Радек Мартінек, який лише у середу підписав з клубом однорічну угоду.

"Коламбус Блю Джекетс" - "Торонто Мейпл Лівз" - 5:2 (1:0, 0:1, 4:1)

У матчі не зміг взяти участь нападник "Торонто" Джоффрі Лупул, який у четвер зазнав травми під час тренування.

"Оттава Сенаторз" - "Анагайм Дакс" - 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

"Анагайму" вдалося перервати серії з двох поразок. Єдина шайба "Оттави" на рахунку Міки Зібанеджада, якого команда лише у вівторок викликала з фарм-клубу.

"Флорида Пантерз" - "Баффало Сейбрз" - 1:3 (1:0, 0:1, 2:0)

Господарі перекидали суперника 45:21, однак голкіпер "Баффало" Йонас Ернот продемонстрував впевнену гру, зробивши 44 сейви. Голкіпер "Флориди" Тім Томас не взяв участь у матчі через травму, у воротах команди його замінив Джейкоб Маркстром.

"Сент-Луїс Блюз" - "Ванкувер Кенакс" - 2:3ОТ (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

Раян Кеслер спочатку відзначився за "Ванкувер" у основний час, а потім приніс перемогу команді у овертаймі. По ходу зустрічі господарям вдалося відігратися з рахунку 0:2, однак більше одного очка за матч вони взяти не змогли.

"Колорадо Евеланш" - "Кароліна Харрікейнз" - 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

На рахунку Метта Дюшена дві шайби і гольова передача. "Колорадо" повторило найкращий старт сезону в історії клубу за підсумками десяти матчів. "Кароліна" останнього разу вигравала у Колорадо ще в 1996 році.