Цей день у НХЛ: Малкін набрав 3 очки і травмувався

"Ванкувер" переміг всьоме поспіль

14 грудня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 12 матчів.

"Баффало Сейбрз" - "Калґарі Флеймз" - 1:2ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)

Перемогу "Калґарі" принесла шайба Метта Стаяна у овертаймі. Останнього разу ця команда світкувала успіх у Баффало ще 1996 року.

"Оттава Сенаторз" - "Лос-Анджелес Кінґз" - 2:5 (0:3, 1:0, 1:2)

Анже Копітар відзначився дублем, закинувши у тому числі й переможну шайбу. На рахунку Двайта Кінга гол та два асисти. "Лос-Анджелес" здобув шосту перемогу поспіль і у 18 матчі поспіль не пропустив шайб у першому періоді.

"Вінніпег Джетс" - "Даллас Старз" - 4:6 (1:2, 2:3, 1:1)

Тайлер Сегін оформив дубль, на рахунку Сергія Гончала чотири асисти (найвищий показник в його кар’єрі), а молодий Валерій Нічушкін закинув свою п’яту шайбу в НХЛ. Голкіпер "Далласа" Каррі Лехтонен здобув перемогу у матчі, який став для нього 200-м у складі "Старз".

"Торонто Мейпл Лівз" - "Чикаго Блекгоукс" - 7:3 (1:1, 4:1, 2:1)

Джоффрі Лупул та Пітер Голланд закинули по дві шайби. "Торонто" перемогло "Чикаго" вперше з 2008 року і перервало свою серію з трьох поразок у чемпіонаті. У "Чикаго" дубль на рахунку Патріка Кейна.

"Детройт Ред Вінґз" - "Піттсбург Пінгвінз" - 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Найкращий бомбардир чемпіонату Сідні Кросбі закинув чергові дві шайби. Його партнер по "Піттсбургу" Євген Малкін відзначився голом та двома передачами і перетнув позначку у 600 очок в регулярних чемпіонатах НХЛ, однак травмував ногу у третьому періоді.

"Нью-Джерсі Девілз" - "Тампа-Бей Лайтнінг" - 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Голкіпер "Нью-Джерсі" Мартен Бродо, зробивши 33 сейви, здобув третій у сезоні і 124-й загалом в НХЛ шатаут. Його партнер по команді Дайнюс Зубрус відзначився дублем, а Яромір Ягр двічі асистував литовцю.

"Нью-Йорк Айлендерз" - "Монреаль Кенедіенз" - 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Переможну шайбу в овертаймі закинув Макс Пасіоретті. "Айлендерз" поступилися вдванадцяте у 13 останніх іграх.

"Коламбус Блю Джекетс" - "Сент-Луїс Блюз" - 3:4ОТ (3:1, 0:1, 0:1, 0:1)

Дублем у зустрічі відзначився нападник "Сент-Луїса" Володимир Тарасенко. Ця команда перемогла втретє поспіль.

"Нешвілл Предаторз" - "Сан-Хосе Шаркс" - 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Голкіпер "Нешвілла" Картер Хаттон зробив 36 сейвів, при чому "Сан-Хосе" перекидало господарів 38-23. "Шаркс" програл вп’яте у шести останніх іграх.

"Фінікс Койотіс" - "Кароліна Харрікейнз" - 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Джефф Скіннер закинув восьму шайбу у шести останніх іграх.

"Колорадо Евеланш" - "Міннесота Вайлд" - 1:2Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Автором переможного буліту став Мікко Койво. Голкіпер "Міннесоти" Джош Хардінг вийшов в лідери ліги за коефіцієнтом надійності (1,49).

"Ванкувер Кенакс" - "Бостон Брюїнз" - 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)

"Ванкувер" здобув сьому поспіль перемогу і перервав чотириматчеву успішну серію "Бостона". Голкіпер "Кенакс" Роберто Луонго зробив 39 сейвів.