Цей день у НХЛ: Палм’єрі засмутив земляків

Успіху Кейна "Чикаго" було недостатньо

20 грудня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися п’ять матчів.

"Нью-Джерсі Девілз" - "Анагайм Дакс" - 2:3ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)

Перемогу "Анагайму" у овертаймі приніс уродженець штату Нью-Джерсі Кайл Палм’єрі, для "Дакс" вона стала вже сьомою поспіль. Така тривала переможна серія є вже другою для команди в нинішньому сезоні, що є повторенням клубного рекорду, встановленого у 1999 році. У складі обох команд відзначилися гольовими передачами ветерани ліги Яромір Ягр та Теему Селянне.

"Нью-Йорк Рейнджерз" - "Нью-Йорк Айлендерз" - 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)

"Айлендерз" свої дві перші шайби закинули, граючи в меншості. Міхаель Грабнер оформив дубль, а автором переможної шайби став Томаш Ванек.

"Кароліна Харрікейнз" - "Вашингтон Кепіталз" - 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Гол Олександра Овечкіна у порожні ворота "Кароліни" за 25 секунд до завершення третього періоду став для хокеїста 400-м у регулярних чемпіонатах НХЛ. "Кароліна" програла чотири з останніх п’яти матчів.

"Чикаго Блекгоукс" - "Ванкувер Кенакс" - 2:3Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Переможний буліт у восьмому раунді реалізував Раян Кеслер. Для голкіпера "Ванкувера" Едді Лака післяматчеві штрафні були першими у НХЛ. Патрік Кейн до 11 матчів продовжив свою очкову серію, протягом якої закинув шість шайб і зробив 14 передач, крім того він набрав очки у 23 матчах з останніх 24.

"Вінніпег Джетс" - "Флорида Пантерз" - 5:2 (3:1, 2:1, 0:0)

"Вінніпег" перервав п’ятиматчеву переможну серію "Флориди".