Цей день у НХЛ: "Сан-Хосе" перервало серію невдач

12 грудня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 11 матчів.

"Нью-Йорк Рейнджерз" - "Коламбус Блю Джекетс" - 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)

"Рейнджерз" поступилися вчетверте поспіль, при чому всі матчі були домашніми.

"Філадельфія Флаєрз" - "Монреаль Кенедіенз" - 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

"Філадельфія" перервала серію із трьох поразок і здобула шосту поспіль перемогу удома. Голами відзначились Мікаель Раффл та Клод Жиру. "Монреаль" відповів шайбою Алекса Гальченюка.

"Оттава Сенаторз" - "Баффало Сейбрз" - 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Голкіпер "Оттави" Крег Андерсон зробив 40 сейвів за гру. "Сенаторз" взяли реванш за поразки від "Сейбрз" у вівторок (1:2Б). захисник господарів Джо Корво провів свій 700-й матч у регулярних чемпіонатах НХЛ.

"Тампа-Бей Лайтнінг" - "Детройт Ред Вінґз" - 2:1Б (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Мартен Сан-Луї реалізував переможний буліт. Це була єдина успішна спроба з 12, які виконали обидві команди в сумі. З гри у "Тампи" відзначився Нікіта Кучеров.

"Сент-Луїс Блюз" - "Торонто Мейпл Лівз" - 6:3 (3:0, 1:1, 2:2)

Дублем відзначився Девід Бейкс, гол та асист на рахунку Александра Стіна, який повернув собі другу сходинку у списку снайперів ліги (22 шайби). "Сент-Луїс" здобув очки у шостій поспіль зустрічі з "Торонто", що правда попередній поєдинок між цими двома командами відбувся два роки тому.

"Нешвілл Предаторз" - "Даллас Старз" - 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

"Даллас" першим відкрив рахунок, однак у відповідь отримав три шайби, при чому дві з них суперник закинув у більшості. "Нешвілл" здобув перемогу у попередньому матчі, однак до цього п’ять поспіль програв.

"Вінніпег Джетс" - "Колорадо Евеланш" - 3:4Б (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Метт Дюшен відзначився дублем у грі, розпочався камбек гостей, а потім реалізував один з двох післяматчевих булітів, які принесли перемогу "Колорадо". "Вінніпег" поступився у п’ятому домашньому матчі поспіль.

"Калґарі Флеймз" - "Кароліна Харрікейнз" - 2:1ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)

Переможну шайбу закинув Кріс Батлер, для захисника "Калґарі" гол став лише другим за сезон. До складу "Кароліни" повернувся Олександр Сьомін, який пропустив 12 останніх матчів через струс мозку.

"Фінікс Койотіс" - "Нью-Йорк Айлендерз" - 6:3 (1:1, 4:2, 1:0)

Мікаель Бедкер та Роб Клінхаммер відзначились дублями, на рахунку Майка Рібейро гол та дві передачі. "Фініксу" вдалося перервати серію з трьох домашній поразок, а "Айлендерз" поступилися у 11-му з 12 останніх ігор.

"Едмонтон Ойлерз" - "Бостон Брюїнз" - 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)

У "Бостона" дублем відзначився Жером Ігінла, а у "Едмонтона" - Давид Перрон. Переможною виявилася шайба Бреда Маршана, закинута у меншості.

"Сан-Хосе Шаркс" - "Міннесота Вайлд" - 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Джо Павельськи двічі відзначився у більшості, а "Сан-Хосе" перервало серію з чотирьох поспіль поразок.