Цей день у НХЛ: "Сан-Хосе" зупинило "Анагайм"

Міллер зробив 49 сейвів, Кросбі знову з очками
30 декабря 2013г. 08:37

29 грудня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 10 матчів.

"Баффало Сейбрз" - "Вашингтон Кепіталз" - 2:1Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Голкіпер "Баффало" Раян Міллер зробив 49 сейвів. Переможний буліт у шостому раунді реалізував Філіпп Грубауер.

"Флорида Пантерз" - "Монреаль Кенедіенз" - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

У складі "Флориди" відзначились Дмитро Куліков та Олександр Барков. Для першого шайба стала другою в нинішньому сезоні. "Монреаль" перервав свою серію з двох перемог.

"Коламбус Блю Джекетс" - "Піттсбург Пінгвінз" - 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)

У складі "Піттсбурга" Джеймс Ніл оформив хет-трик, найкращий бомбардир ліги Сідні Кросбі відзначився голом і двома передачами.

"Даллас Старз" - "Сент-Луїс Блюз" - 2:3ОТ (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)

Переможну шайбу в овертаймі закинув Кевін Шаттенкірк. Владімір Соботка, який пропустив попередні шість матчів через травму, відзначився двома асистами.

"Торонто Мейпл Лівз" - "Кароліна Харрікейнз" - 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Філ Кессел відзначився дублем і шостий сезон поспіль здолав позначку 20 голів за регулярний чемпіонат. "Кароліна" перекидала "Торонто" 43-27, однак голкіпер "Мейпл Лівз" зробив 41 сейв.

"Тампа-Бей Лайтнінг" - "Нью-Йорк Рейнджерз" - 3:4 (2:0, 0:2, 1:0)

Голкіпер "Рейнджерз" Генрік Лундквіст, що захищав ворота своєї команди вперше за чотири останні матчі, зробив 37 сейвів. Три з чотирьох шайб нью-йоркці закинули у більшості.

"Калґарі Флеймз" - "Ванкувер Кенакс" - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Перемогу "Ванкуверу" принесли шайби Янніка Хансена та Майка Сантореллі. Генрік Седін зіграв у 669 матчі своєї команди поспіль. Це друга найдовша серія серед тих, що нині тривають в НХЛ, та шоста в історії ліги.

"Міннесота Вайлд" - "Нью-Йорк Айлендерз" - 4:5 (1:0, 2:2, 1:3)

У "Міннесоти" першу шайба за сезон закинув захисник Раян Сутер. "Айлендерз" відігралися з 0:3, дублем та передачею у цій команді відзначився Кайл Окпосо.

"Колорадо Евеланш" - "Вінніпег Джетс" - 1:2ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)

Переможну шайбу закинув Блейк Віллер, який також асистував у першому взятті воріт "Колорадо". "Евеланш" поступилися у четвертому матчі поспіль.

"Сан-Хосе Шаркс" - "Анагайм Дакс" - 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

"Сан-Хосе" здобуло четверту перемогу поспіль і при цьому перервало 10-матчеву виграшну серію суперника. "Дакс" зберегли лідерство у чемпіонаті. У складі "Шаркс" свою першу шайбу у НХЛ закинув нападник Бреккен Кірнс.