Цей день у НХЛ: Шарп став другим снайпером ліги

Лавджой встановив рекорд "Анагайма"

3 січня у регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися чотири матчі.

"Нью-Джерсі Девілз" - "Чикаго Блекгоукс" - 3:5 (0:0, 1:1, 2:4)

Патрік Шарп оформив хет-трик і вийшов на другу сходинку серед бомбардирів ліги (25 голів). Данкан Кіт записав на свій рахунок три асисти.

"Піттсбург Пінгвінз" - "Нью-Йорк Рейнджерз" - 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

Найкращий бомбардир чемпіонату Сідні Кросбі відзначився шайбою та гольовим пасом. Дубль на свої рахунки записали Юссі Йокінен та Кріс Куніц.

"Калґарі Флеймз" - "Тампа-Бей Лайтнінг" - 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Голкіпер "Тампи" Бен Бішоп, зробивши 19 сейвів, оформив четвертий шатаут у сезоні, і тим самим наздогнав лідера ліги за цим показником Тууку Раска. Крім того протягом десяти поспіль матчів, в яких ворота команди захищає Бішоп, його команда не програє у основний час.

"Анагайм Дакс" - "Едмонтон Ойлерз" - 5:2 (3:2, 1:0, 1:0)

Переможний виявився гол Бена Лавджоя, який протягом трьох останніх хвилин першого періоду відзначився двічі. Його голи стали найшвидшими у виконанні захисників в історії "Анагайма".