Цей день у НХЛ: Скіннер засмутив команду Овечкіна

2 січня в регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися 10 матчів.

"Бостон Брюїнз" - "Нешвілл Предаторз" - 3:2ОТ (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)

Переможну шайбу в овертаймі закинув Бред Маршан.

"Нью-Йорк Айлендерз" - "Чикаго Блекгоукс" - 3:2ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

У "Айлендерз" свою соту шайбу в регулярних чемпіонатах НХЛ закинув Кейсі Сізікас, а переможним став гол Кайла Окпосо на 58-й секунді овертайму.

"Вашингтон Кепіталз" - "Кароліна Харрікейнз" - 3:4ОТ (0:1, 3:2, 0:0, 0:1)

Героєм матчу став Джефф Скіннер, який оформив хет-трик, закинувши у тому числі й вирішальний гол у овертаймі. У "Вашингтона" свій 31-й гол забив найкращий снайпер чемпіонату Олександр Овечкін.

"Оттава Сенаторз" - "Вінніпег Джетс" - 4:3 (2:1, 0:1, 2:1)

"Оттава" здобула третю поспіль перемогу і перервала триматчеву виграшну серію "Вінніпега".

"Сент-Луїс Блюз" - "Лос-Анджелес Кінґз" - 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Ті-Джей Оші оформив дубль, свою 13-ту шайбу за сезон закинув російський нападник Володимир Тарасенко. "Сент-Луїс" здобув четверту поспіль та шосту у семи останніх матчах перемогу. "Лос-Анджелес" поступився у п`ятому матчі поспіль.

"Міннесота Вайлд" - "Баффало Сейбрз" - 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

"Даллас Старз" - "Монреаль Кенедіенз" - 4:6 (1:1, 1:2, 2:3)

На рахунку Макса Пасіоретті 4 (2+2) очки, Пі-Кей Саббан відзначився голом і трьома асистами. У "Далласа" автором однієї із закинутих шайб став екс-нападник "Трактора" Валерій Нічушкін.

"Колорадо Евеланш" - "Філадельфія Флаєрз" - 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

"Філадельфія" до цього матчу здобула чотири поспіль перемоги. Голкіпер "Колорадо" Семен Варламов зробив 29 сейвів.

"Фінікс Койотіс" - "Коламбус Блю Джекетс" - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Нападник "Коламбуса" Нейтон Гортон, який через травму пропустив 40 перших матчів сезону, відзначився переможним голом у першій же грі після повернення.

"Сан-Хосе Шаркс" - "Едмонтон Ойлерз" - 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Патрік Марло закинув свою 18-ту шайбу за сезон, а Джо Павелскі - 17-ту. Автором єдиного голу "Едмонтона" став Наїль Якупов, який за рішенням тренерського штабу, у попередньому поєдинку участі не брав.