Чехія обіграла Росію і здобула Кубок Кар’яла

А збірна Фінляндії здолала шведів

Збірна команда Росії у заключному матчі першого етапу Єврохокейтуру Кубку Кар’яла поступилася збірній команді Чехії з рахунком 1:2 (0:2, 1:0, 0:0).

Спочатку ворота Костянтина Баруліна після сольного проходу вразив форвард мінського "Динамо" Збинек Іргл. А за десять хвилин він же віддав гольову передачу Якубу Кіндлу. У другому періоді першу шайбу на турнірі у складі росіян закинув захисник Євген Медведєв.

Варто відзначити, що всі три шайби у матчі були закинуті у більшості.

Таким чином, підопічні Зінетули Білялетдінова завершили перший етап з чотирма очками, а збірна Чехії вперше стала володарем Кубка Кар’яла.

У іншому матчі дня збірна Фінляндії здолала збірну команду Швеції з рахунком 3:1 (1:0, 1:1, 1:0). Ця перемога дозволила підопічним Юкки Ялонена зайняти друге місце на турнірі.

Нагадаємо, що напередодні у рамках турніру росіяни виграли у шведів з рахунком 3:2, а чехи впоралися з фінами - 1:0.