Чехія обіграла збірну Росії і виграла Євротур

Але домашній етап програла фінам
30 апреля 2012г. 10:40

Збірна Росії вдруге програла на чеському етапі Євротуру, поступившись господарям турніру з рахунком 1:2.

Російська команда відкрила рахунок у матчі на 24-й хвилині гри - відзначився Євгеній Кетов.

У кінці другого періоду матч був перерваний через проблеми з льодом, а після відновлення гри чехи з інтервалом у 77 секунд закинули дві шайби. У час, що залишився збірна Росії не зуміла зрівняти рахунок і поступилася.

У результаті Чехія набрала в загальному заліку Євротуру 20 очок і, обійшовши Фінляндію та Росію, посіла перше місце.

Нагадаємо, напередодні закінчився ще один матч Євротуру, у якому збірна Фінляндії перемогла шведів (4:1), і таким чином фіни стали переможцями чеського етапу Євротуру. Господарі "Чеських ігор" зайняли друге місце, росіяни - третє. Шведи ж посіли на чеському етапі, як і в усьому Євротурі, останнє четверте місце.