Чемпіон України переміг чемпіона Стокгольма

"Донбас-98" побував на "Глоубен-арені"

"Донбас-98" в рамках своєї десятиденної шведської серії зустрівся з чемпіоном Стокгольма серед юнаків командою "Худдінге" та двічі її переміг. Матчі в формати два періоди по 20 хвилин пройшли поспіль один за одним з невеликою перервою.

Юрій Краснопольский вже вдруге у стокгольмських матчах відстояв "на нуль" та допоміг своїй команді перемогти (2:0). Закидали Дмитро Карасені та Артем Крученкін.

У другому матчі склад "Худдінге" оновився, натомість "Донбас" фактично залишився в тому ж вигляді. Закинувши дві шайби за три стартові хвилини, донеччани захопили лідерство, яке зуміли збільшити до фінальної сирени. 5:2 - чемпіон України переміг чемпіона Стокгольма. Голи на рахунку Кусова, Мостового, Хіценка, Шабарова та Балакіна.

Ігор Мережко зазнавши удару ліктем в обличчя, не зміг дограти матч, проте на щастя пошкодження виявилось несерйозним.

До кінця шведських зборів "Донбас" зіграє ще два матчі. В 10 попередніх донеччани зазнали лише однієї поразки.

Крім того юні донецькі хокеїсти побували на екскурсії на знаменитій "Глоубен-Арені", або як її ще називають, центр шведської сонячної системи. З 4 по 17 травня тут проходитимуть матчі Чемпіонату світу - 2012. "Глоубен-арена" була збудована ще у 1989 році. Серед її особливостей гравці відзначають сухість повітря, через що під час матчу дещо ускладнюється дихання.