Сейчас 3 2
Завтра 10 7

Чемпіони НХЛ пробилися у друге коло плей-оф

"Сент-Луїс" вилетів із Кубка Стенлі

Чинний володар Кубка Стенлі "Лос-Анджелес Кінґз" пробився до другого кола плей-оф НХЛ.

10 травня каліфорнійці здобули четверту перемогу у серії 1/8 фіналу Кубка Стенлі з "Сент-Луїс Блюз", обігравши суперника з рахунком 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Дрю Дауті вивів "Лос-Аджелес" вперед у першій двадцятихвилинці (12:37), Кріс Портер на початку другого періоду (24:39) рахунок зрівняв. Однак за секунду до завершення періоду (39:59) Дастін Пеннер закинув шайбу, яка і стала переможною для "Кінґз".

Цікаво, що минулого року саме "Лос-Анжелес" вибив "Сент-Луїс" з розіграшу Кубка Стенлі. Цього року серія розпочиналася з двох перемог "Блюз", однак після цього чинним чемпіонам НХЛ вдалося чотири рази поспіль переграти суперника.

Нагадаємо, що наразі до другого кола плей-оф НХЛ вже пробилися "Чикаго Блекгоукс" (обіграв "Міннесота Вайлд" з рахунком 4-1 у серії), "Сан-Хосе Шаркс" ("Ванкувер Кенакс", 4-0) та "Оттава Сенаторз" ("Монреаль Кенедіенз", 4-1).