Чемпіони НХЛ програли за 21 секунду до кінця матчу

Тарасенко і Ко засмутили "Чикаго"

Хокеїсти "Чикаго Блекгоукс" пропустили шайбу у свої ворота за 21,1 секунди до кінця матчу і зазнали своєї першої поразки у основний час в нинішньому регулярному чемпіонаті НХЛ.

9 жовтня чинні володарі Кубка Стенлі на виїзді поступилися "Сент-Луїс Блюз" з рахунком 2:3 (1:1, 1:1, 0:1).

На шайби Володимира Тарасенка (15:44) та Девіда Бейкса (28:37) "Блекгоукс" відповіли влучними кидками Патріка Кейна (17:01) та Джонатана Тейвза (29:16). Перемогу ж господарям приніс гол Александра Стіна (59:38).

"Ми мали доводити цю гру до овертайму і заробити очко чи, можливо, два. А так ми залишилися ні з чим. Це не припустимо. Помилок було небагато, ми провели хороший матч. Однак ми не можемо помилятися так, як наприкінці гри"
, - заявив головний тренер "Чикаго" Джейсон Квеннвілл, слова якого наводить ESPN.

"Блекгоукс" не дуже вдало почали захист свого титулу: у трьох іграх на старті сезону вони здобули одну перемогу, одного разу поступилися у овертаймі, а тапер програли і в основний час.

І навпаки для "Сен-Луїса" регулярка-2013/2014 почалася з повторення успіхів 1969 та 1993 років - команда перемогла у всіх трьох стартових матчах.