Чердак: Шкода, що вийшла така гра

Повторні матчі у МГ часто не складаються

Хокеїсти "Молодої Гвардії" мають зробити висновок з невдалого другого матчу з "Червоною Армією". Про це заявив нападник української команди Володимир Чердак, повідомляє офіційний сайт "Гвардійців".

"Дуже шкода, що вийшла така гра. Обов’язково зробимо висновки з цієї невдачі. Прикро, що підвели свого воротаря. Олег Дятлов добре відіграв у першому матчі, виручив нас у багатьох моментах, а сьогодні ми просто не допомогли йому"
, - сказав Чердак.

Він пояснив невдачу психологічними причинами.

"Після першої вдалої гри другу з тим самим суперником ми часто проводимо не дуже добре. Напевно, справа в психології. Може, ми виходимо і відчуваємо себе вищими за тих, кого вчора перемогли. Все почалося з першої зміни. Відразу пропустили, потім ще раз пропустили і морально підсіли. Гол Віті Захарова нам трохи додав впевненості, але потім ми видалилися. З грою у меншості в цьому матчі у нас взагалі були проблеми, ми три шайби пропустили за гри 4 на 5, погано грали на п’ятаку. У перерві Олександр Олегович знайшов правильні слова, завів нас, тому зібралися, але все одно не дуже добре почали другий період, знову пропустивши в меншості. Після цього вже стали грати агресивніше, моментами ми навіть більше грали в їх зоні, ніж в нашій. Але такий дефіцит шайб вже важко було відіграти"
, - розповів нападник "Молодої Гвардії".

Нагадаємо, що ця українська команда після перемоги у першому матчі над "Червоною Армією" у другому поєдинку з цим суперником поступилася 4:7.