Сегодня 9 6
Завтра 8 8

"Червоні" нарешті знову перемогли

Робітайл відзначився дублем

У суботу, 10 серпня, хокеїсти донецького "Донбасу" провели черговий тренувальний матч. Гравці розділені тренерським штабом на дві команди, "білих" і "червоних", зіграли два періоди по 20 хвилин чистого часу.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, цього разу перемогу з рахунком 4:2 (1:0, 3:2) святкувала команда у червоній формі.

Шайби: 0:1. Варламов (Разін) - 13:26-мен., 0:2. Робітайл (Кагарлицький, Кашпар) - 20:11, 0:3. Шалімов (Бєлухін) - 26:04, 1:3. Вілсон (Подхрадські, Дадонов) - 30:01-біл., 2:3. Лайне - 30:47, 2:4. Робітайл (Кашпар, Кагарлицький) - 35:01

"Білі": Лацо. Салмела-Пігановіч, Лайне-Федотенко-Квітченко, Вілсон-Подхрадські, Якуценя-Недорост-Дадонов, Сільницький-Матоушек, Шалімов-Бєлухін-Благой (перший період).

"Червоні": Горячевських. Бартуліс-Разін, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар, Петрухно-Коларж, Варламов-Віртанен-Кііскінен, Сільницький-Матоушек, Шалімов-Бєлухін-Благой (другий період).

Буліти: Якуценя - гол, Варламов - воротар, Дадонов - гол, Кііскінен - гол, Подхрадські - воротар, Благой - воротар.

Додамо, що рішенням керівництва клубу і тренерських штабів команд молоді гравці, які брали участь у зборі ХК "Донбас", вирушили з "Молодою Гвардією" на турнір до російського Ступіно. Водночас хокеїсти основної команди наступного тижня зіграють на турнірі у Нижньому Новгороді.