"Чикаго" вдалося зрівняти рахунок у серії

11 шайб на двох і знову овертайм
20 июня 2013г. 09:30

"Чикаго Блекгоукс" у овертаймі здобув перемогу у четвертому матчі фінальної серії Кубка Стенлі з "Бостон Брюїнз" і тим самим зрівняв рахунок у протистоянні.

Поєдинок, що відбувся 19 червня у Бостоні, завершився з рахунком 6:5 (1:1, 3:2, 1:2, 1:0) на користь гостей.

По ходу зустрічі хокеїсти "Чикаго" тричі виривалися вперед (1:0, 4:2 та 5:4), однак господарям вдавалося рахунок зрівнювати, допоки Брент Сібрук на 10-й хвилині овертайму не поставив у матчі переможну крапку.

У складі переможців закинутими шайбами крім Сібрука відзначилися Міхал Гандзуш (6:48), Джонатан Тейвз (26:33), Патрік Кейн (28:41), Маркус Крюгер (35:32) та Патрік Шарп (51:19). "Бостон" відповів голами Ріка Певерлі (14:43), Мілана Лучіча (34:43), Патріса Бержерона (37:22, 42:05) та Джонні Бойчака (52:14).

"Перед матчем ми говорили про те, що шайба має зайти у ворота. Я просто намагався досягти цього і просто знайшов шлях це зробити. Обидві команди чудово грали у захисті, у обох чудово стояли голкіпери"
, - заявив після матчу його герой захисник Брент Сібрук. Для нього це вже другий переможний гол у плей-оф-2013 - його влучний кидок у овертаймі сьомого матчу серії з "Детройт Ред Вінґз" вивів "Блекгоукс" до фіналу Західної конференції.

Тепер за рахунку 2-2 серія до чотирьох перемог повертається до Чикаго. Наступний матч відбудеться 22 червня.