матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

ЦСКА побореться за лідерство у КХЛ

"Давно у армійців не було такого складу"

Головний тренер московського ЦСКА Валерій Брагін обіцяє вивести армійців у лідери в КХЛ. Про це він заявив у п’ятницю під час презентації новачків команди.

"Давно у ЦСКА не було такого складу. Сергій Федоров зробив дуже велику роботу, ми серйозно обговорювали кожну кандидатуру перш ніж запросити гравця в команду. Зробимо все для того, щоб ЦСКА був у лідерах", - наголосив Брагін.

У свою чергу генеральний менеджер клубу Сергій Федоров повідомив, що ЦСКА на рік підписав договір з "Твер’ю", яка стане фарм-клубом армійців. У ролі фарм-клубу хотів також виступити "Єрмак" з Ангарська, але в підсумку вибрали клуб ближче до Москви.

Федоров вручив кожному з 11 новачків светри. Олександр Радулов вибрав 47-й номер. Зазначимо, що на деяких формах номерів ще не було. Це, за словами Федорова, пов’язано з тим, що сезон розпочався лише 11 липня, і не всі хокеїсти визначилися.

Комментарии 0

Новости партнеров
04:00
Бильярд. XSPORT CUP
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров