ЦСКА та "Динамо" влаштували справжній екшн

"Армійці" відіграли 4 шайби, але цього було замало

Чинний володар Кубка Гагаріна "Динамо" стало переможцем московського дербі із ЦСКА.

Домашній для "армійців" матч регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 7 грудня у столиці Росія за повних трибун, закінчився з рахунком 4:6 (0:1, 0:4, 4:1).

Примітно, що після двох періодів "Динамо" вело в рахунку 5:0. Показовою була третя шайба, коли за гри в рівних складах "біло-голубі" своєю вишуканою комбінацію просто познущались із захисту суперників та воротаря Растислава Стані. У складі чемпіонів КХЛ голи на свій рахунок записали Олександр Овечкін (13-та хвилина), Сергій Соїн (23-тя), Марек Квапіл (27-ма та 30-та) і Ріхард Гюнге (28-ма).

Втім гравці ЦСКА таки зуміли піднятись з колін і у третьому періоді вони закинули чотири шайби поспіль. Дубль на рахунку Дацюка (45-та та 58-ма), ще по одному разу відзначились Михайло Грабовський (46-та) та Олександр Радулов (54-та).

У "армійців" залишалось майже три хвилини, щоб зрівняти рахунок, але команду підвів Яков Рилов, який в кульмінаційний момент заробив абсолютне непотрібне вилучення за грубість. Після чого нападник "Динамо" Ніклас Бекстрем, вразивши порожні ворота, встановив остаточний рахунок суперматчу.

Таким чином, команда Олега Знарка зміцнює своє лідерство в регулярному чемпіонаті, маючи тепер у своєму активі 73 набраних очки. ЦСКА з 62 балами йде четвертим на Заході.