ЦСКА впевнено переміг "Лев"

Дацюк і Радулов проти Здено Хари
20 октября 2012г. 11:07

Московський ЦСКА на домашній арені у матчі регулярного чемпіонату КХЛ впевнено переміг празький "Лев".

Поєдинок, що пройшов 19 жовтня у Москві, завершився з рахунком 3:0 (0:0, 1:0, 2:0).

Лише за дев’ять секунд до другої перерви глядачі, які вже встигли засумувати, побачили першу закинуту шайбу. Це Олександр Радулов віддав свій 13-й гольовий пас у сезоні, після якого у більшості відзначився Яків Рилов. На 43-й хвилині після передачі Радулова-молодшого Євген Рясенський рахунок подвоїв. А на 45-й хвилині міні-шедевр усім подарував Дацюк. Його швидкий прохід не зуміли зупинити ані велетень Здено Хара, ані Томаш Пепперле.

Відзначимо, що для голкіпера "армійців" Растислава Стані це вже третій "сухий" матч, а для "Лева" це вже шоста поразка поспіль.

Нагадаємо, що 25-го жовтня суперники зустрінуться ще раз. У Празі "Лев" спробує взяти реванш.