ЦСКА здолав СКА у Пітері

Перемогу москвичам приніс Грабовський

Білоруський нападник Михайло Грабовський приніс ЦСКА перемогу у овертаймі над петербурзьким СКА в матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 26 грудня в Санкт-Петербурзі закінчився з рахунком 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) на користь гостей.

В основний час у СКА відзначився Петр Пруха, реалізувавши більшість на 14-й хвилині. В складі московських "армійців" шайбу закинув Павло Дацюк на 40-й хвилині. Грабовський свій переможний гол забив за лічені секунди до закінчення овертайму.

Наразі у ЦСКА 67 очок і команда йде на четвертій сходинці у Західній конференції. Пітерські "армійці" переганяють своїх московських одноклубників на 10 балів і йдуть третіми.

Відзначимо, що поразкою від ЦСКА перервалася п’ятиматчева переможна серія пітерців.