ЦСКА зупинив переможну ходу "Амура"

Григоренко приніс перемогу "армійцям"

Московський ЦСКА перервав  триматчеву переможну домашню серію далекосхідного "Амура".

Матч чемпіонату КХЛ між цими суперниками, що пройшов 30 листопада у Хабаровську, закінчився перемогою "армійців" з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Своїм успіхом ЦСКА завдячує Ігорю Григоренку, який оформив дубль у зустрічі, відзначившись на 13-й та 56-й хвилинах.

Після цього матчу, який відкриває ігровий день у КХЛ, "Амур" з 32 набраними очками продовжує перебувати на передостанній сходинці у турнірній таблиці Східної конференції. ЦСКА досягає позначки 54 бали і наразі посідає четверте місце на Заході.