Завтра 2 2
Завтра 2 2

"Цюріх" став чемпіоном Швейцарії

Фінальна серія тривала 7 матчів

Хокейний клуб "Цюріх Лайонз", здолавши у серії з семи матчів "Берн", став чемпіоном Швейцарії з хокею.

Вирішальна зустріч відбулася у вівторок і завершилася з рахунком 2:1 на користь "Левів".

Рахунок у матчі на 19-й хвилині першого періоду відкрили майбутні переможці, відзначився Марк Бастл. Проте вже на початку наступної двадцятихвилинки Іво Рютеманн відновив рівновагу в рахунку. Результат зустрічі вирішив точний кидок канадця Стіва Маккарті за 6 секунд до закінчення основного часу матчу.

По ходу серії найбільш відвідуваний хокейний клуб Європи "Берн", що збирає в середньому по 15 779 уболівальників за матч, вів 3:1, однак так і не зумів здобути четверту перемогу, яка б дозволила столичній команді стати чемпіоном у 13-те в своїй історії.

Для "Цюріха" цей успіх за підсумками першості Швейцарії став сьомим. Раніше "Лайонз" здобували перемоги у 1936, 1949, 1961, 2000, 2001 і 2008 роках.