Новость

Дадонов готовий битися за вихід у плеф-офф

| Хоккей

А Ерсберг обіцяє зіграти найкращий сезон

Форвард "Донбасу" Євген Дадонов вважає, що команда зможе пробитися до плей-офф КХЛ у своєму дебітному сезоні в лізі. Про це він розповів кореспонденту телеканалу "Хокей".

"Команда нова. Задача потрапити до плей-офф вже озвучена публічно. Я думаю, нам цілком до снаги її виконати", - наголосив хокеїст.

Його думку поділяє і партнер по команді - шведський голкіпер Ерік Ерсберг, місце якого у основі "Донбасу" після травми Яна Лацо навіть не обговорюється.

"Це цікава команда, багато іноземців, є навіть два шведи. Для мене це добре. Фіни, словаки, чехи, хороші гравці з Росії та України. У нас немає супер-зірок як Радулов, з яким я грав, але хороша команда і система здатні на багато що", - вважає швед.

Він також наголосив, що у будь-якому випадку готовий боротися за місце у основі.

"Зовсім не хочеться бачити когось у лазареті. Між нами хороша конкуренція за місце в основі. Не знаю, чи довго Яна не буде, але я готовий до того, аби це був мій найкращий рік", - заявив Ерсберг.

Нагадаємо, перша команда хокейного клубу "Донбас" проходить передсезонний збір у фінському Валкеакоскі, який триватиме до 29 липня.

Комментарии (0)
Новости партнеров