матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Дадонову добре у "Донбасі", але хочеться у Америку

У Донецьку створені всі умови для роботи

Новачку "Донбасу" нападнику збірної Росії Євгену Дадонову подобається у донецькому клубі, однак у майбутньому він хотів би ще пограти за океаном.

"Після того, як я підписав контракт з "Донбасом", ні з ким не спілкувався, але хотілося б ще пограти в Америці", - цитує слова Дадонова офіційний сайт ФХР.

Крім того, 23-річний хокеїст, який три останніх сезони провів у заокеанських командах, набравши 104 (43 + 61) балів за результативність, відзначає сприятливі умови, створені у новому клубі.

"Поки мене все влаштовує. У Донецьку створені сприятливі умови, і команда прагне відповідати цим умовам. Можна подякувати керівникам клубу за те, що вони намагаються робити так багато для команди. Юліус Шуплер - досить цікавий тренер і досить грамотний фахівець. Він намагається знайти підхід до команди, шукає якісь варіанти для зміни тренування та впровадження цікавих елементів", - підкреслив гравець.

Нагадаємо, що 24 серпня вихованець челябінського хокею закінчує навчально-тренувальний збір у Швейцарії в складі збірної Росії.

Комментарии 0

Новости партнеров
16:30
Наша рыбалка
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров