Дадонов і Петтерссон принесли перемогу "Донбасу"

Донеччани виявилися сильнішими за ризьке "Динамо"

Донецький "Донбас" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ на власній арені переміг ризьке "Динамо".

Зустріч, що пройшла 3 жовтня у Донецьку, завершилася з рахунком 4:2 (2:1, 0:1, 2:0).

Донеччани першими вийшли вперед завдяки влучному кидку Євгена Дадонова на 8-й хвилині зустрічі, а на 54-й - він закинув другу свою шайбу у матчі. Крім нього у складі "Донбасу" відзначилися Петтері Віртанен (9-а хвилина) і Фредрік Петтерссон (56). У "Динамо" дві шайби до свого активу записав Гунтіс Галвіньш (10 і 23).

Відзначимо, що у цьому матчі у складі господарів по 3 очки за результативність набрали Євген Дадонов (2+1) і Вацлав Недорост (0+3).

Нагадаємо, що наступний поєдинок підопічні Юліуса Шуплера проведуть вдома 7 жовтня проти чеховського "Вітязя".