Дадонов: Треба реалізовувати гольові моменти

У Казані команда спробує реабілітуватися

Найкращий бомбардир донецького "Донбасу" Євген Дадонов після поразки від "Салавата Юлаєва" (1:5) визнав, що команду підвела погана реалізація гольових моментів.

"

У нас були моменти і, до речі, чимало, але треба було їх реалізовувати. Коли пропустили два голи на початку другого періоду, тренер узяв тайм-аут, спробував підбадьорити команду, надати нам впевненості. Ми очікували, що суперник буде грати у такому стилі.

Напевно вони хотіли реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку в Донецьку. Тепер налаштовуємося на "Ак Барс". У Казані ми повинні зіграти набагато краще, ніж сьогодні
", - зазначив Дадонов.

Нагадаємо, що у нинішньому сезоні КХЛ Дадонов відіграв за "Донбас" 28 поєдинків, в яких закинув 10 шайб та віддав 11 результативних передач.