Сейчас 2 2
Завтра 14 0

"Даллас" зупинив Гудлера

Нападник "Калґарі" вперше без очок

Нападник "Калґарі Флеймз" Іржи Гудлер перервав свою серію з дев’яти матчів, протягом якої не йшов з льоду без набраних очок.

24 жовтня "Калґарі" на виїзді поступилося "Даллас Старз" з рахунком 1:5. Гудлер провів на льоду 16 хвилин 20 секунд, і єдиний його кидок у ворота суперників не був влучним. Крім того хокеїст заробив за гру коефіцієнт корисності "-2".

Нагадаємо, що до цього поєдинку Гудлер залишався єдиним гравцем у НХЛ, який набирав очки у кожному матчі сезону. Наразі в його активі 12 (4+8) очок у 10 іграх чемпіонату, при цьому чеський центрфорвард посідає восьме місце у рейтингу бомбардирів ліги.

Нинішній сезон для 29-річного Гудлера є другим у складі "Калґарі". До цього він захищав кольори "Детройт Ред Вінґз", московського "Динамо", "Ак Барса" тощо.